Maskohet si i varfër, ky është propozimi magjik që iu bë aktores në mes të Prishtinës

Aktorja kosovare, Ardiana Rexhepi dy ditë më parë (22 maj) mori propozimin që çdo femër do ta ëndërronte, shkruan GazetaBlic.

I dashuri i saj, Blondi Smërqaku kishte përgatitur çdo gjë në mënyrë perfekte, shumë ndryshe nga propozimet që kemi parë deri tani.

Ai zgjodhi të maskohej si i varfër, dhe po kërkonte lëmoshë, kështu duke u drejtuar pikërisht tek vendi ku po qëndronte e dashura e tij, Ardiana me shoqërinë e saj, ku dhe iu kërkoi atyre para.

Isht pikërisht Ardiana ajo që i dha para Blondit, dhe në shenjë falenderimi ky i fundit dëshiroi t’i japë një biskotë, ku dhe më pas nxjerrë unazën për t’i propozuar!/GazetaBlic