Khabib dhe McGregor dikur ishin shokë, shikojeni këtë fotografi të tyre

Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor ishin shokë të mirë para disa vitesh.
Dy boksierët e UFC-së kishin dje një përballje tejet të ashpër, duke përfshirë edhe stafin e tyre.

Por, kjo përleshje mes tyre filloi në momentin kur McGregori e kishte sulmuar autobusin e Khabibit, duke arritur që t’i lëndoj disa persona.

Nga ana tjetër, rusi është një besimtar i madh i fesë islame, e që kishte pritur momentin e hakmarrjes, përcjell “Realiteti”.

Por, një foto që po qarkullon në rrjete sociale, shihet se si McGregor dhe Khabib ishin fotografuar së bashku në vitin 2014.

Është për tu befasuar se si kaq shpejtë raportet e tyre arritën të përçahen, e të eskaloj situata jashtë kafazit.