Ish e dashura e deputetit nga Kosova publikon foton nudo

Iva Aliko është një prej vajzave më të komentuara në mediat rozë.

Ajo sigurohet që të ngjallë polemika tek ndjekësit e saj në rrjetet sociale duke postuar foto joshëse.

Këtë radhe ajo është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të një fotoje nudo që ka publikuar në profilin e saj në ‘Instagram’.

Aliko bëri bujë me deklaratën e saj të disa kohëve.

më parë ku deklaroi se ishte e dashura e një deputeti të njohur nga Kosova dhe se ky i fundit i kishte bërë dhuratë një apartament.