Moderatorja shqiptare i jep fund beqarisë, shihni si duket me fustanin e bardhë (FOTO)

Jona Spahiu dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri, kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare.

Disa momente nga dasma që ka mbledhur familjarët dhe miqtë e ngushtë të çiftit janë ndarë edhe në disa profile sociale.

Edhe pse jo qartë, Jona duket si një Hirushe me fustanin e nusërisë.

StictyBanner mes postimeve mobil
Ajo çka duket dhe gjithashtu nuk fshihet është edhe barku i rrumbullakosur i moderatores.

Të dy të kapur prej dore, çifti duken të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe pranë njerëzve të afërt.