Rita publikon bashkëpunimin me Bebe Rexhën

Rita Ora ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren tjetër shqiptare, Bebe Rexha dhe dy yjet tjera, Charlie XCX dhe Cardi B.

Kënga “Girls” është publikuar pa klip ndërsa në YouTube janë publikuar versione jozyrtare të kësaj kënge.