Heidi Klum shfaqet provokuese, tregon më shumë se ç’duhet

Supermodelja gjermane me famë botërore s’ka të ndalur.Pas fotografive intime me të dashurin e saj 28 vjeçar rokerin Tom Kaultitz, Heidi Klum vazhdon të provokoi me imazhe atraktive.

44 vjeçarja ka postuar një fotografi teksa shfaqet pa grim me një robdishamër, por ka zbuluar gjoksin e saj fantastik.

Ndryshe Heidi është një nga modelet më të suksesshme dhe më të kërkuara në botë.

Ajo është një nga engjëjt e preferuar të ‘Victoria’s Secret’.