Rusja superjoshëse që po i mahnit të gjithë në internet

Bukuroshja ruse, Tanya Mityushina, është pa dyshim një prej modeleve më mahnitëse në botë.

Fotografitë që ajo publikon në Instagram (si dhe një video e realizuar për revistën SI Swimsuit) e mbështesin më së miri këtë pohim.

Femër fantastike!