Kjo është nuse…! Shikoni çfarë i bën Andrra bashkëshortiti të saj, Sinanit

Çifti i dashur i publikut shqiptar shijon prej disa ditësh pushime përallore.

Andrra dhe Sinan Hoxha janë në Australi dhe kanë ndarë momente mjaft të ëmbla me fansat. Në një prej postimeve të fundit Andrra ka treguar se është nëj bashkëshorte shumë e dedikuar.

‘Kjo është nuse’ ka shkruar këngëtari në videon e postuar ku duket Andrra të ndihmojë Sinanin të lajë duart me ujin e një çesme të veçantë. Ata u nisën jashtë vendit për pushime menjëherë pasi bukuroshja e këngëtarit festoi ditëlindjen.