Vajza e Sabianit ‘tërbon dhe demin’ me këto foto të nxehta

Vajza e këngëtarit Sabian ka provokuar sërish rrjetin.

Keisi Medini ka ndarë në rrjetet e saj sociale një foto ku shfaqet mjaft e zjarrtë veshur në bikini.

Ajo ka fshehur fytyrën por ka lënë të duket trupi i saj prej modeleje. Me këtë foto Keisi ka lajmëruar se për të zyrtarisht ka ardhur vera. Me sexy se kaq nuk e kishim parë bionden e OTR.

Menjëherë pas publikimit kanë shpërthyer reagimet e fansave të saj që janë të shumtë në numër.