Baby G me poza të reja, kaq provokuese nuk e keni parë…

​Këngëtarja Baby Gee duket sikur tani nuk i ka kopjuar stilin e askujt!

Ajo në pozat e fundit të realizuara ka përdorur kreativitetin e saj në flokë dhe veshje e po ashtu edhe në pozitën se si ka pozuar, shkruan “Zëri.Info”.

Ndryshe këngëtarja në fjalë ditë më parë ka pasur një konflikt në rrjetet sociale me reperen shqiptare Sara Malaj e cila edhe e ka akuzuar për kopjim.