Befasinë që Sinani ia bëri gruas për ditëlindje, e ëndërron çdo femër

Çifti Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë shumë të dashur për publikun.
Ditën e djeshme, në familjen e Sinanit kishte festë, kjo ngase Andrra festoi ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Bashkëshortja e këngëtarit pranoi shumë urime dhe dhurata gjatë gjithë ditës së djeshme nga personat më të dashur për të.

Përveç dhuratave shumë të veçanta nga Sinani, gjatë mbrëmjes Andrra u befasua në një darkë romantike nga burri.

Çdo gjë ishte menduar në detaje, kurse çifti dukeshin për mrekulli pranë njëri-tjetrit.

https://www.instagram.com/andrradestani