Frizeri, sytë në gjoksin e Fatlumes

Këngëtarja Fatlume Popovci e ka “trullosur” pak një frizer sonte

Ajo është në Tiranë ku është duke u përgatitur për projektet e radhës.

E njohur për format e saj bombastike, Lumja është parë duke rregulluar flokët dhe afër saj ishte një floktar.

Por, floktari vëmendjen e kishte diku tjetër, tek gjoksi i këngëtares.

Ndryshe, Fatlume Popovci ka lansuar këngën e saj më të re, “Plaga e ime”, një këngë që ka kaluar më shumë se 1.5 milionë klikime në youtube. /