Modelja më seksi ruse? Mbani larg gruan kur të shikoni këtë (FOTO)

Eshtë 24 vjeçe dhe mahnit me format trupore.

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse
Ajo konsiderohet si ikon e shum vajzave reja Ruse gjith globit