Akuzohet për ndërhyrje, kështu tregon linjat Aurela Hoxha

Aurela Hoxha hynë në listën e modeleve shqiptare të “akuzuara” për operacione dhe ndërhyrje në pamjen e tyre.

Por duket se një gjë e tillë nuk po e pengon fare Aurelen e cila çdo dit po publikon imazhe në llogarinë e saj në “InstagramSë fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet veshur me trenerke dhe bluzë të shkurt teksa tregon edhe barkun të bërë “pet”.

“Bella ciao ciao ciao” ka shkruar ajo në këto imazhe.