Më në fund Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj shfaqen së bashku! (Video)

Ka kohë që ata janë përfolur për një lidhje dashurie mes tyre, shkruan GazetaBlic.

Flasim për këngëtarin Genc Prelvukaj dhe këngëtaren nga Shqipëria Eni Koçi.

Edhe pse shpheshherë të kapur nga paparaci rrugëve të Tiranës, por që asnjëri nga ta nuk e ka pranuar një gjë të tillë, duke thënë se janë vetëm kolegë.

Ata kanë dhe dy këngë së bashku të realizuara së fundmi, “Vetëm ti” dhe “Shi bie në Tiranë.

E tani, dyshja janë shfaqur pranë njëri-tjetri, ku është Eni ajo që ka publikuar një video në InstaStory të saj teksa shihen në makinën e Gencit./GazetaBlic