JA SA KA KUSHTUAR KY FUSTAN ROZË I XHENSILËS DHE KËPUCËT PLOT GURË…(FOTO)

Xhensila Myrtezaj eshte nje kengetare shume e suksesshme dhe e dashur per publikun. Nuk ka kaluar shume nga momenti kur ajo bashke me bashkeshortin e saj Besin na dhane lajmin mbi shtatzanine e saj. E ftuar ne emisionin me te ri qe startoi ne Tv Klan drejtuar nga Alketa Vejsiu ajo na foli pak me teper per kete gje duke na zbuluar edhe gjinine e bebit qe eshte vajze.
Por shume zhurme beri edhe veshja e saj , fustani roze i cili i shkonte shume dhe dukej si nje kukull barbie.
Por a jeni kurioz te shikoni se sa ka kushtuar ky fustan roze por edhe takat e saj plot gure?