Emina përsëri me fustan të bardh! Sa nur e bukuri i ka dhënë shtatzënia! (Foto)

Emina Cunmulaj është njëra nga modelet më të njohura në botë, e cila në moshë të re ka punuar për brende të njohura botërore.
Ajo para disa vitesh beqarisë së saj i ka dhënë fund, duke u martuar me miliarderin Sam Nazarian
Emina në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”, shihet e veshur me një fustan të bardh elegant dhe flokët e kapura, kombinuar me buzët e kuqe.
Ajo është shtatzënë duke pritur fëmijën e dytë, kurse bukuria dhe nuri sa po vjen e po i shtohet Eminës.