Sinani e ka të dashur femrën më të bukur të Turqisë, ja kush është ajo (Foto)

Luan rolin e Komiser Sinanit në serialin ‘Anne’, aktori Serhat Teoman është prej meshkujve më joshës të ekranit turk i cili së fundi po përfolet për një lidhje me një vajzë kaq simpatike.
Ai është kapur në publik me të dashurën e tij të re dhe fotografitë e tillë shuan kureshtjen e shumë fansave të tij për jetën e tij private, përcjell ORAvip.
Disa fotografi të publikuara në mediet turke për lidhjen e re të aktorit tregojnë se sa me fat ishte në dashuri, Komiseri Sinan.