Luana Vjollca pasi u kritiku me foton e fundit befason bukur…

Luana pas fotos se fundit ne instagram u kritiku nga fancat e saj
por ajo sante shfaqe shum impresionuse dhe tregon se esht njera nga femrat ma bukrua
te show bizit Shqiptar …