“Krimineli” pushton sërish mediet! Shton edhe një tjetër sukses në karrierë

Krimineli më i pashëm në botë, Jeremy Meeks ka shtyer sërish mediat që të shkruajnë për të.
Ai ka arritur një tjetër sukses në pasarel duke reklamuar veshjet për stinën e pranverës 2018, shkruan lajmi.net.

Jeremy ishte pjesë e kompanisë Tommy Hilfiger dhe eci në Milano të Italisë përpara një numri të madh njerëzish kanë raportuar mediat e huaja. Në këtë sifladë, Meeks nuk ishte vetëm., krahë tij modeluan edhe dy yjet Gig dhe Bella Hadid.
Mesa duket, Jeremy e ka hedhur pas krahëve të kaluarën e tij jo shumë të rregullt dhe ka vendosur t’i dedikohet modelingut.
E kaluara e tij ishte e errët por për Jeremy dyert e suksesit kanë filluar të hapen fuqishëm.