Alesia Bami “demaskohet” nga “Vipat e Bllokut”, shokon me pamjen!

Balerina e emisionit “Stop” Alesia Bami shquhet për fotot e saj provokuese dhe linjat shpërthyese.
Mirëpo faqja në Instagram “Vipat e Bllokut|” ka publikuar në rrjete sociale disa foto të Alesias ku sipas tyre e ka tepruar me photoshopin. Në këto fytyra e Alesias duket shumë larg nga ajo çfarë jemi mësuar të shohim në postimet e saj