JA SI E KUJTON KLAUDIA PEPA, ALBI NAKON KËTË SHËN VALENTIN/ FOTO

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar së fundmi një video të Elvana Gjatës teksa këndon një ndër këngët e saja më të reja nga albumi EP3 “Gjërat kanë ndryshuar”.Kjo këngë u përfol shumë se Gjata mund ta kishte dedikim për Flor Mumajesin dhe Mamaqi e përforcoi akoma më shumë postimin e tij.

“Shkruaj emrin e ishit… do i bëhet qefi”, shkruan Ermali dhe në këtë postim ka komentuar edhe balerina e njohur, Klaudia Pepa. Të gjithë jemi në dijeni se ish-i i saj është Albi Nako, por Klaudia shkruan vetëm: “Hah”. Nuk ka nevojë të shprehet akoma më shumë pasi e kuptuam mjaf mirë.