Albiona Muqiqi iu mahnit me fotot e fundit, shfaqet provokative (Foto)

Albiona Muqiqi që e re ka rënë në sy nga mediat për bukurinë e saj të veçantë.

Ndonëse është vajza e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu, ajo ka fituar famë edhe më të madhe.

Në një postim nga gimerja e njohur shqiptare, Sellma shohim Albionen shumë të kuruar dhe të bukur. E grimuar nga duart e arta të Sellmës, ajo dukej për mrekulli.